Gelin Arabası Süsleme

Düğün günlerinde klasik otomobil seçenler aslında süsleme konusunda oldukça farklı fikirlere sahipler . Örneğin bazı müşterilerimiz , klasik otomobillerine oldukça geniş çaplı süsleme isterken , bazıları ise sadece arabanın öne çıkmasını süsleme istemediklerini söylüyorlar.Gelin Arabası ailesi olarak bu sebepten dolayı , gelin arabası süsleme işlemine müdahil olmuyoruz.

klasik-gelin-arabasi

Düğün gününüzde süsleme istiyorsanız sizinle birlikte kendi istediğiniz çiçekçiye gidiyoruz . Gelin arabası süsleme ücreti konusunda direk sizi çiçekçiyle baş başa bırakıyoruz . Şu anda sadece 100 TL’lik süsleme yapan müşterilerimiz olduğu gibi 1000 TL ‘ lik bir bütçeyi süslemeye ayıranlarda var.

Eğer bizlerden süsleme yaptırmamızı isterseniz , mebla olarak belirlediğiniz süsleme ücreti bizlere ulaştırırsanız , düğün günü sizi uğraştırmadan , kendimiz , sizin belirlediğiniz bütçeye uygun bir süsleme de yapıp sizlere gelebiliriz . Ki bu çeşidi daha çok talep görüyor.

İşin özü , süsleme konusunda sizleri tamamen özgür bırakıyoruz . 3 seçenekli bir süsleme aşaması sizleri bekliyor ;
1 – Dilerseniz düğün gününüz geldiğinde aracı süsletmeden yanınıza geliyoruz . Sizin belirlediğiniz çiçekçiye gidiyoruz ve dilediğiniz gibi kendiniz klasik otomobilinizi süslüyorsunuz .
2 – Gelin arabasını bizim süslememizi istiyorsanız , bizlere süsleme yaptırmak istediğiniz meblayı gönderiyorsunuz . ( 100 TL ile basit şık bir süsleme yapılabilinir . )
3 – ” Ben klasik araba süsletmek istemem , sadece araba öne çıksın ” diyorsanız , çiçekçiyle uğraşmadan direk yanınıza geliyoruz .