Gelin Arabası Kiralama Ücretleri

Klasik gelin arabası kiralama ücreti için fix bir fiyat yoktur . Ücretlendirme , seçmiş olduğunuz klasik gelin arabası modeli , sizinle kalmasını istediğiniz süre ve gidilecek yolun mesafesine göre değişir. Örneğin 1972 Chevrolet Impala modelimizin , 8 saat – 100 kilometre kiralama ücreti 750 TL ‘ dir . Aynı şartlar altında 1956 Chevrolet Belair Convertible ( Üstü açılıp kapanabilen ) ise 1000 TL ‘dir.

Klasik Araba Seçimi

Bizlerle iletişime geçtiğinizde öncelikle hangi tarih için klasik araba kiralamak istediğinizi soruyoruz ve o tarihte hangi araçların müsait olduğunu sizlere bildiriyoruz . Bu araçlarında 8 Saat – 100 km mesafe için kiralama ücreti size bildiriyoruz . Karar kıldığınızda bizlere hangi kasik araba modelini istediğinizi söylediğinizde sizler için o aracı rezerve ediyoruz .
Gelin arabası kiralama için 8 saatin üstüne çıkmak istiyorsanız , her bir saat için ekstra 100 Tl talep ediyoruz . Ayrıca klasik otomobiller kilometrede 1 Tl den fazla yaktığı için , 100 km sonrası her km için 1 tl talep ediyoruz .
Özetle ; net bir fiyat alabilmek için bizleri arayarak ya da watsap üzerinden ‘ 0 507 692 22 08 ‘ üzerinden iletişime geçerek , hangi aracı istediğinizi , kaç saat ve nereye gidileceğini söylemelisiniz.

Gelin Arabası Süsleme Ücreti

Sizlere belirtmiş olduğumuz ücretler , gelin arabası süsleme ücreti dahil değildir . Bazı müşterilerimiz klasik gelin arabalarını süslemek istemiyorlar . Bazı müşterilerimiz ise detaylı bir süsleme istiyorlar. Bizler süsleme noktasında , işi tamamen sizlere bırakıyoruz . Klasik gelin arabası , sizlere ulaştığında , araç şoförü ile birlikte dilediğiniz herhangi bir çiçekçiye gidebilir ve süslemeyi dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz . Bizlerden gelmeden önce klasik otomobili süsletmemizi de isteyebilirsiniz . Bunun için bizlere gelin arabası süsleme için ne kadar bütçe ayırdığınızı ve hangi renk tonlarında süsleme istediğinizi söylerseniz , yine sizlerin istediğiniz ve yahut herhangi bir çiçekçide gelin arabası süslenerek sizlere getirilir .

Şoför Ücreti Talep ETMİYORUZ

Gelin arabası firmamız , tüm kiralama işlemlerini şoförlü yapmaktadır . Sizlerden bunun için ekstra şoför ücreti talep etmiyoruz . Klasik araba şoförü ise konseptin farkında olan presantabl çalışma arkadaşlarımız arasından seçilerek sizlere gönderilir . Ayrıca konvoy şartlarını bilen , tecrübeli bir gelin arabası şoförü sizlere gününüzü daha rahat geçirmek için artı bir ayrıcalık olacaktır .