Klasik Gelin Arabası Kiralama

Klasik Gelin Arabası Kiralama

Gelin arabası modelleri içerisinde en çok tercihe şayan olanlar, klasik otomobil gelin arabalarıdır. Böylelikle düğününüzde en çok dikkat çeken obje olan düğün arabası, sizlere yıllar boyu hatırlayacağınız bir hatıra olarak kalır. Klasik otomobil modellerimiz; Chevrolet, Dodge, Desoto, Plymouth gibi klasik Amerikan otomobilleri ve klasik vosvos araçlardır. Amerikan klasik otomobiller, benzerleriyle kıyaslanamayacak kadar estetik ve bir o kadar da sağlam araçlardır.

Şoförlü Gelin Arabası Kiralama

Gelin Arabası ailesi olarak, kiralık klasik araba modelleri tamamı şoförlü araç kiralama formunda yapılmaktadır. Klasik otomobiller, günümüz otomobillerinden çok farklıdır. Tecrübe sahibi olmayan kişilerin kullanması oldukça zor ve tehlikeli olacağından sadece şoförlü gelin arabası kiralama yapıyoruz. Klasik otomobillerimiz koldan vitesli ve günümüz araçlarından ebatları çok daha büyüktür. Gelin arabası şoförü olarak size gelecek olan ekip arkadaşımız, bu mutlu gününüzün farkında olan, presantabl, eğitimli arkadaşlarımız arasından seçilir.

Klasik Gelin Arabası Kiralama Ücretleri

Klasik gelin arabası kiralama ücretleri için fix bir fiyat yoktur. Fiyatlar istediğiniz klasik araba modeline ve gidilecek bölgeye göre değişiklik arzeder. Klasik araçlar günümüzde kilometrede 2 TL’ye yakın benzin yakmaktadır. Bu sebepten, bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlerden, gelin arabası olarak hangi aracı seçeceğinizi ve araçla ne kadar yol yapılacağını, gelin arabası sizde ne kadar kalmasını istediğinizi öğrenip, sizlere bu kriterler ışığında cevap veriyoruz. Örneğin bir vosvos gelin arabası kiralama ücreti 300 – 500 TL arasında fiyatlandırılır. Amerikan klasik gelin arabası kiralama ücretleri ise günlük 700 ila 1500 TL arasında ücretlendirilir. Daha detaylı bilgi almak için bizleri 7 / 24 iletişim bilgilerimizden arayabilir, whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan mesaj yoluyla da bilgi alabilirsiniz.