Kiralık Vosvos

Code: LMJUYH
İstanbul - Ataşehir

Kiralık Vosvos Hakkında

İlk ve tek tescilli vosvos kiralama markası olan Kiralık Vosvos, 9 yıldır gelin arabası kiralama konusunda büyük bir titizlikle çalışıyor. Araba kiralamanın yanı sıra şoförlük hizmeti de veriyor. Elde ettikleri gelirlerin bir kısmını ise her sene belirledikleri bir sosyal sorumluluk projesinde kullanıyor. İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunan şirketten gelin arabası kiralamanız halinde fiyatları 400 TL'den sunuluyor.

Özellikleri

Kiralık Vosvos bünyesinde bulunan birbirinden güzel vosvoslarla tanışmak için dilerseniz önce isimlerinden bahsedelim. Pırpır, Candy, Duru, Mehveş, Haydo, Nuri, Kahraman, Pablo, Buggy, Dudu ve daha nice birbirinden sevimli vosvoslar sizlere özel gününüzde eşlik ediyor. Her biri kendine özgü dizaynı ve süslemeleriyle göz alıcı bir zarafete sahip. Beyaz, pembe, kırmızı, mavi, mor, sarı aklınıza gelebilecek tüm renk seçenekleri ile o ihtişamlı günün bir parçası olmaya hazır oluyorlar.

Koltuk döşemesi ve özel tasarımları dikkat çekici olan vosvos gelin arabası ile konvoy boyunca insanlar sizlere hayranlıkla bakıyor. Ayrıca özel boyama teknikleri ile güneşte açık renk iken gölgede daha koyu renk olan farklı araçlar da bulunuyor. Düzenli olarak bakımları yapılan vosvosları gelin arabası olarak tercih ettiğinize asla pişman olmuyorsunuz.

Sunduğu Hizmetler

Kiralık Vosvos şirketinin, özel tasarımları, renk seçenekleri, araç sahibinin şoför hizmetini bizzat kendisinin vermesi sizlere sunduğu kolaylıklardan oluyor. Bakım ve temizliği düzenli aralıklarla yapılan vosvoslar sizlerin dilediği gibi süslenip konvoyda en dikkat çekici araç oluyor. Profesyonel ses sistemiyle şehrin caddelerinden geçerken müzik şöleni yaşatılıyor. Sizin dilediğiniz parçalar çalınıyor.

Açık ve kapalı vosvos seçenekleri, tente detayları mevcut. İstanbul ve daha birçok şehirde hizmet veriliyor. Evlilik teklifi, doğum günü sürprizi, fotoğraf çekimi, yıldönümü kutlaması, düğün gibi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

1 Yorum Kiwiana Panorama

  1. zeynep :

    Çok keyifli bir gündü

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

2500 ₺

Ücretsiz Teklif Al